Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

Свіжоповітряний звіт інгулецьких депутатів від Сили Людей підкинув свіжі ідеї

Звітування Ірини Голоднової, Сергія Куриленка, Ігоря Несіна, що пройшло 29 березня біля пам’ятника Шевченку, неочікувано для самих депутатів переросло в соцопитування з елементами панельної дискусії, а локація перетворилась на консультаційний центр.

Поки Ігор Несін та Сергій Куриленко дискутували з найбільш активними мешканцями, Ірина Голоднова розповіла присутнім про бюджет міста та району, про суми, які «дістались з панської кишені» міського голови на благоустрій, та на що їх ледве вистачає. Виявилось, що молоді мами з дітками, які приєднались до обговорень, і не здогадувалися, що депутати не отримують зарплатні та працюють на волонтерських засадах.

Далі мова пішла про півторарічну боротьбу проти незаконного видалення зелених насаджень у сквері на просп. Перемоги та незаконного встановлення тимчасових споруд.

Зацікавили, зокрема молодь, можливістю приєднатись до групи «Інгулець» у Фейсбуці та спілкуватись на різні теми.

Неформальне й щире спілкування не пройшло безрезультатно, проте депутати Інгулецької райради зазначають, що потрібно змінювати та вдосконалювати формат роботи з мешканцями, які самі зауважують власну низьку активність і відсутність бажання сприяти наближенню змін.

Так, Віталій Коваленко в пості говорить про байдужість як причину численних негараздів у країні й місті. Він також щиро подякував депутатам Сили Людей за їхнє невідступне прагнення змінити ситуацію: «Дай Боже здоров’я депутатам Сили Людей, які в меншості серед депутатів колишніх регіонів і старих комуністів роблять спроби вплинути на владу і змінити життя на краще».

Проаналізувавши захід, Ірина Голоднова визначила причини байдужості людей: «Або людям дійсно не цікаві серйозні теми, тому треба поступово терпляче їх і себе готувати до діалогу, або ми ще мало працюємо над пізнаваністю, погано доносимо свою мету та задачі». На думку Ірини, цьому може сприяти організація літніх толок-лекторіїв на тому ж майданчику біля пам’ятника, проведення круглі столів на різноманітні теми, безкоштовних юридичних консультацій. Головний висновок: «Над об’єднанням людей та включенням їх до активного громадського життя ще треба працювати і працювати». До речі, уже розпочато роботу над підготовкою проекту щодо створення майданчика публічного спілкування з громадськістю.

2018-09-17T04:23:55+00:00 2 Квітня 2018|