До сесійної зали Криворізької міськради, де на засіданні повинні були розглядати питання про виділення коштів для сімей учасників АТО, цинічно не пускали матерів учасників АТО і ветеранів бойових дій на Сході України. Вони з боєм намагались потрапити до «святая святих» Юрія Вілкула та його оточення, лише щоб, скориставшись своїм законним правом, підтримати проект рішення.

Світлана Сова, не витримавши такої наруги над громадянами, власноруч вимкнула мікрофон голови, коли той, знаючи, що у фойє відбувається бійка, із холоднокровною байдужістю намагався продовжити роботу сесії. Лише після цього було оголошено перерву.

Членкиня партії «Сила Людей» пояснила свій сміливий вчинок так: «Я просто вже не могла бачити такий цинізм, таке ставлення до жінок, матерів… Як можна доводити людей до такого стану?!»

Зі справжньої схвильованості Світлани, очевидно, що така реакція не є для неї природною і була спровокована лише нестерпно негідним ставленням мера до родин тих, хто віддає своє життя і здоров’я заради країни, заради нашого спокою.

І підтвердженням тому є скромна реакція Світлани Сови на численні повідомлення з висловленням подяки і захоплення: «Не думала, що зроблю подібне, але ще більше не чекала такої кількості повідомлень з підтримкою на свою адресу, зі словами подяки і захоплення від знайомих і не дуже або й зовсім незнайомих людей».