Щойно на засіданні МВК було проголосовано рішення про реєстрацію чергових кандидатів на посаду Криворізького міського голови, в тому числі Світлани Сови.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед криворіжцями і важливість цих виборів, Світлана і команда Сили Людей Кривого Рогу, пропонують всім кандидатам, які дійсно хочуть змін у нашому місті і не готові миритися з перемогою Юрія Вілкула, підписати Меморандум.
Пропонуємо розглянути наш проект і повідомити штаб Світлани Сови про готовність поставити свій підпис телефоном 0986578316 або на електронну пошту: shtab.sl.kr@gmail.com

 

МЕМОРАНДУМ (проект)

кандидатів на посаду Криворізького міського голови на позачергових виборах 27 березня 2016 року

Бажаючи Кривому Рогу миру й злагоди задля розвитку та своєчасних змін на шляху до впевненого майбутнього, ми підписуємо цей меморандум і зобов’язуємося:

  1. провести позачергові вибори Криворізького міського голови максимально чесно, прозоро і відповідально, у жодному разі не порушуючи норм законодавства та людської моралі;
  2. максимально мобілізувати своїх прихильників до активної участі вже в першому турі виборів;
  3. під час другого туру підтримати особисто та закликати своїх прихильників до підтримки кандидата з числа підписантів цього меморандуму як того свідомого вибору криворіжців, що спрямований проти кланової системи, яка нищить місто.