Триває слідство, остаточні висновки робити зарано. Проте зрозуміло, що нападники не мали особистих мотивів. Били професійно. Жорстоке побиття Сергія Мокрякова Світлана Сова пов’язує з його громадською та політичною діяльністю.

За словами депутатки, схожі випадки залякування громадських активістів, зокрема представників Сили Людей, прокотились хвилею всією Україною: Тернопіль, Знам’янка, Кам’янське, Одеса, Харків. Тепер Кривий Ріг. Почерк схожий.

У нашому місті не так давно схоже розправилися з депутатом обласної ради, громадською активісткою Іриною Туровською, із помічником депутата міськради, блогером Борисом Бичковим.

Тож те, що сталося із Сергієм, — не поодинокий випадок. За словами Світлани, спостерігається жахлива тенденція. Це відверте намагання придушити демократію, наступ на свободу слова, адже Сергій гостро критикував владу. Останні його пости в соцмережі містили критику на адресу різних владців від нашого міста, зокрема народних депутатів Олександра Вілкула, Костянтина Усова, очільника міста Юрія Вілкула.

«Ми повертаємося в кам’яний вік: нема діалогів, страшно розуміти, до чого це все призведе», — зазначила депутатка.

Світлана просить допомогти слідству, адже надзвичайно важливою є кожна частка інформації, та закликає не стояти осторонь, не бути байдужими, бо наступною жертвою може стати будь-хто. Щоб такі злочини не ставали тенденцією, їх не можна залишати без розкриття і покарання.