Поділитися своїми враженнями про участь у новому національному телепроекті Нові лідери радо згодилась депутатка міськради Світлана Сова:

«Я не увійшла в десятку топ-лідерів. Та участь у такому великому проекті на такому рівні для мене — вже перемога. І головне, про проблему, вирішенням якої я продовжуватиму займатись на місцевому рівні, почула вся країна. Може скластися враження, що ця проблема надумана, роздута й існує лише в Кривому Розі. Зібраний мною матеріал свідчить, що в багатьох містах України наявні численні порушення законодавства з боку адміністрацій, виконкомів, які не допускають громаду, її представників на сесії міських і районних рад. Окрім того, я порушила питання незаконних парамілітарних груп, муніципальної поліції з ознаками приватно-містечкових армій, які охороняють ради від громадян.

Щиро радію за учасників, які продовжать боротьбу, їхні проекти дійсно варті перемоги. Не буду приховувати, що вболіваю за однопартійця з Маріуполя Максим Бородин, адже мета його національного проекту — боротьба з екологічним забрудненням промислових міст України — безпосередньо стосується й Кривого Рогу.

Дякую всім, хто впродовж цього часу підтримував мене та надихав. Те, що моє прізвище опинилось у сотні лідерів, — ваша заслуга. І моє переконання: сила — в людях, свідомих громадянах країни, патріотах, які прагнуть змін, які разом зі мною борються за прозорість влади й органів місцевого самоврядування».