17–19 листопада Світлана Сова відвідує Національний Конгрес Ліберальної партії, який проходитиме в одному з найдавніших міст Швеції за 100 км від Стокгольму. Окрім 183 делегатів на конгрес запрошено близько 300 учасників.

Основні проблеми, вирішенням яких опікуються ліберали: освіта, глобальна та європейська співпраця, права людини, інтеграція та гендерна рівність.

Партія, лідером якої з 2007 року є Ян Бйорклунд, має два місця в Європейському парламенті, є частиною Альянсу лібералів та демократів за Європу.

Конгрес, який проходить що два роки, має найвищу владу в прийнятті рішень Ліберальною партією Швеції. Саме Конгрес приймає зміни до партійної програми й обирає очільників партії. Під час з’їзду у 2013 році вся політична програма була замінена новою, створенню якої передував довгий, широкий і відкритий процес.

З цього погляду, за словами Світлани Сови, відвідування конгресу особливо цікаве і корисне, адже схожі процеси відбуваються й у Силі Людей, яка в цьому році прийняла новий Статут і нині повністю перезавантажує свої керівні органи, розширює й уточнює програму партії, проводить величезну роботу з її вдосконалення.

Під час конгресу учасники матимуть змогу ознайомитись з механізмом роботи Національного конгресу, отримати знання з історії та ідеології Ліберальної партії Швеції, побачити на власні очі роботу президії, заслухають доповідь «Робота і ріст в епоху глобалізації» депутата Матіаса Сундіна.

Уже є перший фотозвіт Світлани, яким вона залюбки поділилась з прихильниками та однопартійцями на своїй ФБ-сторінці.