Громадян, які вирішили відвідати важливе засідання міськради, на якому приймався бюджет міста на 2018 рік, радо зустрів цілий наряд поліції. Усіх «гвардійців», що вишикувались у холі міськради, проймав святковий настрій – вони ж бо прийшли захистити закон і забезпечити право громади брати участь у житті міста…

Принаймні так спочатку видається чи мріється, коли переглядаєш відео, яке депутатка міськради Світлана Сова розмістила на своїй ФБ-сторінці зі словами: «Саме так сьогодні зустрічали всіх мешканців, які хотіли прийти на пленарне засідання, де основним питанням є прийняття міського бюджету на 2018 рік»

На жаль, — і саме це обурює Світлану, — усе було навпаки: захищали не мешканців, а від мешканців. Чого боїться влада? Втратити зосередженість) і раптом прийняти бюджет, який не буде враховувати всі потреби містян? Чи під пильним оком громадськості важко приймати рішення, які б задовольняли власні інтереси?

У коментарях до відео були різні версії. Люди говорили про корупцію, висловлювали своє невдоволення, м’яко і не дуже, проте відповідь на одне з риторичних питань, поставлене Іваном Воробйовим (без зайвої емоційності — лише елементарна логіка), усе ж хотілося б почути: «Цікаво, скільки коштує платникам податків присутність 3–4 екіпажів поліції. У нас у місті під час сесії злочинність падає, що вони там можуть прохолоджуватись?»