Криворізька міська організація політичної партії «Сила Людей»

Світлана Сова: кого охороняли поліцейські загони під час пленарного засідання?

Громадян, які вирішили відвідати важливе засідання міськради, на якому приймався бюджет міста на 2018 рік, радо зустрів цілий наряд поліції. Усіх «гвардійців», що вишикувались у холі міськради, проймав святковий настрій – вони ж бо прийшли захистити закон і забезпечити право громади брати участь у житті міста…

Принаймні так спочатку видається чи мріється, коли переглядаєш відео, яке депутатка міськради Світлана Сова розмістила на своїй ФБ-сторінці зі словами: «Саме так сьогодні зустрічали всіх мешканців, які хотіли прийти на пленарне засідання, де основним питанням є прийняття міського бюджету на 2018 рік»

На жаль, — і саме це обурює Світлану, — усе було навпаки: захищали не мешканців, а від мешканців. Чого боїться влада? Втратити зосередженість) і раптом прийняти бюджет, який не буде враховувати всі потреби містян? Чи під пильним оком громадськості важко приймати рішення, які б задовольняли власні інтереси?

У коментарях до відео були різні версії. Люди говорили про корупцію, висловлювали своє невдоволення, м’яко і не дуже, проте відповідь на одне з риторичних питань, поставлене Іваном Воробйовим (без зайвої емоційності — лише елементарна логіка), усе ж хотілося б почути: «Цікаво, скільки коштує платникам податків присутність 3–4 екіпажів поліції. У нас у місті під час сесії злочинність падає, що вони там можуть прохолоджуватись?»

2018-09-17T04:24:55+00:00 28 Грудня 2017|