2 вересня Світлана Сова та Євген Каріс взяли активну участь у засіданні Політради Сили Людей у Києві, під час якого обговорювали одинадцять нагальнх питань. Серед них підготовка партії до виборів 2019–2020 років, взаємодія з потенційними політичними партнерами щодо протидії порушенням на виборах 2019 року, створення міжнародного комітету Сили Людей.

У ході роботи затвердили проекти рішень щодо участі Сили Людей у виборах 2019–2020 років, зокрема «Про участь у президентських виборах 2019 року» і «Про підготовку до парламентських виборів 2019 року». Усі ці документи будуть остаточно затверджені 15 вересня на Дев’ятому Всеукраїнському З’їзді.

Зокрема за ініціативи Світлани Сови внесено правки до кількох пунктів Положення про вибори, що унеможливлять будь-які дискримінаційні обмеження в процесі висування кандидатів: «Ми створюємо правила, які ефективно працюватимуть не лише на найближчих виборах, а й у майбутньому і допоможуть нам будувати політику нової якості. Хочемо, щоб Сила Людей завжди була відкрита до висування достойних кандидатів — чи то на місцевих виборах, чи в президенти — без жодних дискримінацій», — пояснила Світлана.

Також Рада вирішила підтримати ініціативу ГО «Центр політико-правових досліджень» щодо забезпечення електронного моніторингу на виборах.

Серед інших важливих рішень варто виокремити створення консультатвно-дорадчого органу «Міжнародний комітет політичної партії “Сила Людей”», покликаного впорядкувати і вивести на новий рівень співпрацю партії з іноземними партнерами.