Гадаєте, це фото з передноворічного корпоративу Сили Людей? Помиляєтесь! 30 грудня все ж таки пройшов Speaking Club, який залюбки провела для однопартійців Юлия Ткач.

Говорили про новорічні традиції європейських країн, Санту, Діда Мороза, ялинки, літаючих оленів) та про решту речей, пов’язаних зі снігом, зимою та святами. У декого після такого балакання сталася кріпатура мозку), проте настрій був піднесений.

Цукерки на столі, подарункові коробки для наочності, трохи творчого безладу, святково вбрана тренерка) — усе це створювало легку атмосферу домашнього затишку.

Позитивна, закохана у свою справу Юлія Ткач взаємодіяла з кожним присутнім незалежно від його рівня знання англійської. Кожне слово, яке вдавалося витягнути зі своїх архівів, отримувало належну оцінку вчителя).

На такій позитивній милій ноті Сила Людей завершила насичений, сповнений труднощів і перемог 2017 рік: училися на тренінгах, на власних помилках, переймали досвід у європейських країнах, учили інших боротися і перемагати, доводили власним прикладом, що це можливо. Гідно захищали свою честь і ділову репутацію, відстоювали свої права, ставали на захист тих, хто виступив проти свавілля монополістів, підтримували сміливців, які наважувались викривати будь-які порушення прав людини.

Та головне — удалося показати громадськості, що сила людей — у єдності, що разом легше долати труднощі, що для спільної радості маємо єднатися!