Сорока Ольга Анатоліївна

Сорока Ольга Анатоліївна

  • 03.08.1984 р.
  • генеральний директор ТОВ «Магістраль-Газ»
  • безпартійна

Де балотується

“Кривий Ріг – це місто з потенціалом до матеріального та культурного розвитку, найголовнішим здобутком його є металургійна промисловість – це і повинно стати нашим головним козирем”

31 рік, народилась у Кривому Розі, освіта вища, займає посади головного бухгалтера та генерального директора ТОВ «Магістраль-Газ», полюбляє активний відпочинок, екстремальні види спорту, обожнює подорожі, вважає, що немає нічого неможливого.

Ольга здобула освіту за спеціальністю «Облік та аудит», має величезний досвід роботи з фінансами. Почала працювати бухгалтером ще 2005 року, наразі посаду головного бухгалтера поєднує з наданням аутсорсингових послуг з бухгалтерського обліку іншим підприємствам. Розуміється на розрахунках, уміє керувати грошовими операціями, переконана, що її досвід стане в нагоді для прозорого й раціонального розподілення міського бюджету.

Підкорені вершини

Тендітна дівчина має серйозні хобі: Ольга захоплюється екстремальними видами спорту, займається скелелазінням та альпінізмом, з якого має третій розряд, ходила у великі гори Кавказу, підкорила вершину Курмичі заввишки 4045 м. Любить подорожувати і пішки, і транспортом, головне – це нові враження. Ольга не боїться експериментувати, не шукає легких шляхів, наважується на незвичні речі, і всі її досягнення свідчать, що ці експерименти успішні.

Культура й екологія

Багато подорожуючи, Ольга познайомилася з різними країнами та культурами, розширила свій світогляд, перейняла корисні знання. Вона впевнена, що Кривий Ріг може стати таким, як європейські міста з широким культурним простором, що в нашого міста є потенціал до покращення екологічної ситуації, а головне – є матеріальний ресурс. А знання Ольги допоможуть використати його максимально.

У дитинстві в маленької Олі була мрія полетіти на повітряній кулі, і цього року вона її здійснила. Тепер доросла Ольга називає мрії бажаннями та цілями й упевнена: усе, що вона бажає для міста, теж втілить у життя.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу