Приватний сектор Центрально-Міського району формувався тривалий час і має свої особливості, але проблеми для всіх — спільні. Депутат районної ради від Сили Людей Денис Колосовський — виходець з одного з таких житломасивів, тож чудово розуміє сутність тамтешнього побуту.

Не так давно Денис мав зустріч на Карнаватці. Серед проблем, які озвучили люди, було питання колишнього солоного озера та лісосмуги.

Водойма свого часу була цікавинкою Карнаватки, місцем, де влітку проводили час діти й дорослі, приїздили відвідувачі з інших районів. Поступово озеро висохло. Як виявилося, біди з місциною лише почалися: її та лісосмугу поблизу почали використовувати для скидання сміття. Роблять це і несумлінні місцеві мешканці, і візитери з інших частин Кривого Рогу. Така от «еволюція» туризму…

Не варто гадати, що люди мовчки спостерігали, як знищується улюблене місце. Було вдосталь візитів до райвиконкому та «шедевральна» відповідь від колишнього голови району — мовляв, їм треба самим ловити порушників.

За підсумками зустрічі Дениса Колосовського з мешканцями Карнаватки узгоджене рішення: має підсилитись контроль за цією ділянкою з боку патрульної поліції. Постійна наявність патрулів, декілька штрафів — і сарафанне радіо ширитиме Карнаваткою чутки, що викидати сміття в тому місці — ризиковано, краще поїхати на законне звалище.

Третього червня Денис отримав відповідь від поліції, що патрулювання ділянки підсилено, зокрема в темну пору доби, і вже складено один адмінпротокол.

На запитання, чи повернуть колись собі карнаватці озеро, немає відповіді. Але приємний вигляд улюбленого місця, яке не псують самі люди, — їм цілком по силах.