10 лютого в Києві Світлана Сова та Юлій Морозов зустрілися з ключовими лідерами шведської фундації SILC Амандою Валентин і Пером Олсоном, а також їхніми колегами — місцевими депутатами зі Швеції.

Некомерційна організація SILC (Swedish International Liberal Centre) афільована з Ліберальною партією Швеції та займається просуванням демократії шляхом підтримки відповідних організацій і окремих особистостей у боротьбі за демократію та права людини.

Мета приїзду шведів, які вбачають у Силі Людей свого головного партнера в Україні, — зустрітися з ключовими командами партії з різних регіонів нашої країни і розпочати спільну роботу над проектами, що будуть реалізовані спільними зусиллями найближчим часом.

«Нам дуже потрібен досвід шведів у розробці партійної програми, виробленні спільних напрацювань та єдиної позиції партії з усіх питань, які важливі для України сьогодні, — розповідає Юлій Морозов. — Ідеться про весь шлях — від відбору ключових тем, залучення експертів, широкого обговорення з партійцями — і до якісної комунікації виробленої позиції з виборцями».

Під час важливої зустрічі, за словами партійця, говорили зі шведськими партнерами і про криворізькі реалії, торкались питань, які хвилюють людей у великих промислових містах Сходу України, обговорювали шляхи подолання цих проблем, які може запропонувати Сила Людей як демократична ліберальна партія. Не обійшли стороною й болючі для Кривого Рогу, Маріуполя, Запоріжжя та інших міст екологічні питання, що потребують негайного вирішення.

Нагадуємо, що депутатка Інгулецької райради від Сили Людей Ірина Голоднова вже відвідувала Швецію в рамках партнерства із SILC. Візит був присвячений передусім питаннями поводження з побутовими відходами, сортування сміття тощо. Наразі Ірина продовжує вивчати ці питання й упевнена, що вони мають стати важливим аспектом діяльності СЛКР.