Голова партійної фракції в міськраді Юлій Морозов розповів, що відбулося чергове судове засідання за позовом депутатів міськради від «Сили Людей» до виконкому цієї ради як власника сайту петицій та громадянки Я. Андреєвої, нібито авторки брудної петиції про відкликання Юлія Морозова, Андрія НемченкаСвітлани Сови та Сергія Поповича, де їх було звинувачено в усіх людських гріхах, навіть – що видається особливо курйозним – у зв’язках з ДНР/ЛНР.

На попередньому засіданні партійці клопотали про виклик чи то справжньої, чи то віртуальної Ярославни Андреєвої як свідка. Суд відмовив. Та цього разу, за словами Сергія Поповича, справа вже почала набувати містичного характеру. Адвокат жінки-привида, яку ніхто жодного разу так і не бачив на засіданнях, вимагав, щоб позивачі надали докази, що саме вона є автором петиції. Тим кому цікаво: депутати від «Сили Людей» і не сумніваються, що автор вишуканої брехні хтось інший.

То виходить, Я. Андреєва не писала петиції? Тoж хтось без її відома просто скористався її чесним іменем? Тобто, по суті, захист доводить, що на міськвиконкомівському сайті, де за законом автор петиції має пройти ідентифікацію, є можливість її уникнути? Отже, слід чекати, що в найближчому майбутньому адвокат Голуб сам звернеться до суду з позовом до власників сайту і сам доведе, що комітет щось там крутить?

Юрист Світлана Сова пояснює: «За законом позивачі, тобто наша команда, дійсно повинні довести, що саме відповідачка є автором петиції, чим і користується правозахисник, клеячи із себе дурня».

Андрій Немченко, намагаючись з’ясувати істину, наполягав постійно на одному й тому ж питанні: «Чи знайомий адвокат взагалі з підзахисною?» Урешті-решт виявилось, що так, але справжній «творець» петиції захиснику нібито невідомий.

Хто вона, ця загадкова місіс Х – жертва корупційних дій нечесних посадовців чи фантом, підставна особа – з’ясується пізніше. А наразі така доказова база правозахисника здивувала навіть одіозного суддю Биканова, у результаті чого клопотання партійців викликати в суд Ярославну Андреєву задовольнили. Отже, депутати продовжують захищати свою честь, гідність і ділову репутацію.