На жаль, партія була вимушена прийняти непросте рішення про необхідність зняти з перегонів висунутого нею кандидата. Цю процедуру ускладнює недосконале виборче законодавство, про зміну якого ми постійно говоримо, — зараз воно вимагає особистої заяви Дмитра. Сподіваємося, йому вистачить адекватності пристати на вимогу партії.

На жаль, навіть правильні демократичні процедури не гарантують того, що буде зроблено оптимальний вибір. Саме так сталося цього разу. Ми впевнені, що факти, які відкрилися і зумовили таке рішення, для більшості інших партій не видавалися б серйозною проблемою, до того ж вони не спричинюють жодних юридичних наслідків. Тож ми спостерігаємо певне здивування частини українців. Але «Силу Людей» сформували люди, які хочуть докорінно змінити стандарти політики в нашій країні, тому ми не готові толерувати навіть таку, здавалося б, «некритичну» фінансову нечистоплотність. Для нас неприйнятною є ситуація, коли людина публічно заявляє про зобов’язання своєї команди передати конкретні кошти армії, та зрештою не робить цього. Для нас неприйнятні багато відкритих наново фактів щодо стосунків Дмитра зі своїми колегами з проекту «Слідство.Інфо». Ми розуміємо, що роблять помилки всі, але неготовність їх визнавати і виправляти для нас є цілковито неприйнятною.

Представники Сили Людей Кривого Рогу в політраді Світлана Сова і Євген Каріс робили все можливе, щоб вплинути на ситуацію, і далі намагатимуться досягти того, щоб вона нанесла партії якомога меншої шкоди. Будемо наполегливо працювати над тим, щоб всі партійці зробили правильні висновки, і Сила Людей стала сильнішою. Адже іншого способу змінити Україну, окрім як розбудувати потужну побудовану на правилах і цінностях партію, ми не бачимо.

Перепрошуємо всіх, кому ця ситуація завдала неприємних відчуттів, і дякуємо всім, хто нас підтримує в цей непростий момент.

Глибше розібратися в історії вам допоможуть такі матеріали:
— заява Анни Бабинець, наступниці Дмитра Гнапа по «Слідству.Інфо»:https://bit.ly/2WP31FT
— розслідування Володимира Торбича, колеги Дмитра Гнапа:https://bit.ly/2BtyXqj
— пояснення Дмитра Гнапа: https://bit.ly/2Dp3LsE
— рішення політради Сили Людей: http://bit.ly/2MW6Apx