«Якщо мені якась проблема впала в око, то забути про неї я вже не можу», — депутатка Покровської райради від Сили Людей Ірина Векерик.


Перейматися благоустроєм свого району Ірина Векерик почала задовго до того, як стала депутаткою Покровської райради. Але тоді вона часто не знала, до кого конкретно звертатися і з якою проблемою. Після організації свого першого ОСББ жінка потроху зрозуміла зону відповідальності кожної інстанції. Це розширило можливості для вирішення різних питань благоустрою. Знайомство з величезною кількістю вже досвідчених депутатів, зокрема Сергієм Мариничевим, юристів, експертів під час виборчої кампанії 2020 допомогло Ірині ще краще зрозуміти механізми, за допомогою яких можна в законний спосіб і швидше упорядковувати район.


Лише з вересня по листопад 2020 року на рахунку Ірини Векерик —відновлений ліхтар на Якушкіна, 54 в районі Бажанового, накриті люки біля школи №36 по вул. Кропивницького, 37 та на 7 Зарічному, 18. За цей час проведено відновлювальні роботи після керуючої компанії, яка замінила ввід труби на вулиці Січеславській, 35. Подано заявки на усунення пориву магістральної труби діаметром понад 800 мм біля лікарні №6. Усунено аварійну ситуацію на 4 Зарічному між ларьками та житловими будинками №15, 31, 32. Тоді приїхала аварійка без лінійних схем розміщення труб, вираховували методом аналітики.

Після заявки Ірини та ще кількох активістів накрили плитою величезну яму на прохідній частині тротуару, яка утворилася після робіт теплоцентралі біля 71 гімназії на Сухій Балці. Про проблему депутатка дізналася із посту у фейсбуці. Відремонтовано сходи біля торгового центру на 4 Зарічному, 20-А.

Але такий обсяг роботи Ірина Векерик вважає найменшим з того, що вона може зробити для людей: «Проблеми такого характеру в нашому місті важко перерахувати, але від того вони не стають менш важливими чи дрібними. Хоча з нашого боку — це мінімум, який ми можемо зробити, щоб покращити життя в місті».

Найбільше турбує Ірину, що сьогодні дуже багато небайдужих до благоустрою району, будинку, вулиці не знають, куди звертатися: «Органи місцевого самоврядування мають провести якісну роботу з населенням і донести інформацію про те, який відділ і за що відповідає. Ті самі інформативні листівки з мобільними телефонами інстанцій — це нескладно. У нас велика проблема з послідовністю, упорядкованістю, систематичністю та аналізом».


#НемаДрібнихПитань