У той час, коли кандидат у президенти від Опоблоку Олександр Вілкул присягається зменшити апарат чиновників і видатки на його утримання, його однопартієць голова Тернівської райради Віталій Солод без докорів сумління робить усе із точністю до навпаки. Тепер чиновник створює новий «особливо необхідний» відділ на три посадові особи.

Що це за відділ і кому він потрібен, розповів Костянтин Чухно: «Насправді причин для створення відділу з питань закупівель та договірної роботи виконкому районної в місті ради не було. “Підстави” ж, які в службовій записці називає заступниця голови райради Ірина Брилькова (неодноразово замішана у корупційних схемах), позбавлені елементарної логіки. Наприклад, насправді незначне збільшення кількості договірних відносин і закупівельних процедур вона пояснює збільшенням вартості товару.

Загалом у 2018 році укладено більше 200 договорів — менше одного договору на день. Така робота цілком по силах одній людині, яка зараз займає посаду спеціаліста з питань електронних публічних закупівель і договірної роботи виконкому районної в місті ради.

А сам голова райради В. Солод під час спільного засідання постійних комісій уміло перекручував факти, розповідаючи і про “безліч” зупиночних комплексів, і про закупки через Прозорро, і про велику кількість вакантних місць у виконкомі. Складалося враження, що найбільше у створенні відділу зацікавлений саме голова.

Найдоцільніше, що варто було б наразі зробити, — додати в юридичний відділ фахівця з питань договірної роботи та фахівця з питань закупівель. Новостворений відділ, за який проголосувала більшість на сесії, як я вже писав, я особисто вважаю “відділом договорняків”, а його метою — “банальний дерибан”.

Зазвичай відділи створюються в кінці року, коли під них місто дає фінансування. Зараз це видається переділом впливів перед виборами і торгівлею посадами».

Детальніше тут:

По слідам сесії Тернівської районної у місті ради, або як народився «відділ договорняків».Як я вже писав найгострішим…

Gepostet von Костянтин Чухно am Donnerstag, 28. Februar 2019

Напередодні завтрашньої сесії терміновим чином виклали ще один проект рішення. Коли таке відбувається, я завжди детально…

Gepostet von Костянтин Чухно am Mittwoch, 27. Februar 2019