Щербина Олександр Сергійович

Щербина Олександр Сергійович

  • 15.07.1983 р.
  • менеджер з просування бренду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
  • безпартійний

Де балотується

“Кривий Ріг – унікальне українське місто з залізною вдачею, зі справжніми індустріальними ландшафтами”

32 роки, народився в Кривому Розі, має дві вищі освіти: з цивільного будівництва та адміністративного менеджменту, бренд-менеджер «АрселорМіттал Кривий Ріг», захоплюється футболом, фотографією, одружений, намагається якомога більше спілкуватися з родиною, не мріє, а ставить цілі та досягає їх.

Кар’єрні сходинки

Після закінчення навчання, 2005 року, Олександр почав свій трудовий шлях зі стажування на «Криворіжсталі» на посаді помічника майстра з поточних ремонтів (управління житлово-комунального господарства). Потім став інженером 2 категорії з підготовки та проведення ремонтів, провідним інженером. Згодом перейшов працювати в щойно створену структуру – корпоративні комунікації, на посаду провідного спеціаліста, а згодом менеджера з корпоративних стандартів. З 2011 року займав посаду менеджера з корпоративної культури, нині – менеджера з просування бренду ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Упевненість і цілеспрямованість

Молодий спеціаліст, Олександр доводить, що працездатність і цілеспрямованість – це запорука успіху. Свої таланти й сили, які допомогли йому досягти професійного успіху, готовий спрямувати на розбудову рідного міста. Труднощів не боїться, сповідує принцип, проголошений Вінстоном Черчиллєм: «Будь-яка криза – це нові можливості».

Корпоративна етика

Олександр займається збільшенням цінності продукції підприємств в очах споживача за рахунок створення стійкої позитивної репутації підприємства та популяризацією цінностей компанії серед працівників підприємства, розуміє, наскільки важливі культура й етика не тільки на підприємстві, а й у суспільному житті.

Чесність і відповідальність

Олександр говорить: «Для мене бути відповідальним – це перш за все бути чесним. Чесна людина завжди викликає повагу, а головне – довіру. Адже якщо ми вважаємо людину чесною, ми можемо покластися на її слово, з нею легко і приємно дружити, вести справи».

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу