Шарапов Дмитро Анатолійович

Шарапов Дмитро Анатолійович

  • 03.10.1974 р.
  • заступник директора ТОВ «Інтер-Бізнес Інжиніринг»
  • безпартійний

Де балотується

“Кривий Ріг – це рідне місто, яке потребує моєї допомоги”

41-річний керівник бізнес-проектів, екологічний активіст, що разом із командою однодумців відроджує Парк «Правди», одружений, має двох дітей, захоплюється гірськими лижами і великим тенісом.

Керування бізнес-проектами – це те, що Дмитру Шарапову вдається блискучо. А це, між іншим, якість вкрай важлива для людини, яка збирається приймати рішення, спрямовані на розвиток великої структури – міста Кривого Рогу. Стратегічне мислення, диверсифікація ризиків, увага до дрібниць – у Дмитра є все, щоб допомогти криворіжцям зробити життя в місті зручним.

Він уміє працювати в команді й звик брати на себе відповідальність за прийняті рішення. За кілька років, відколи Дмитро став заступником директора Благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу», унікальний куточок нашого міста – Парк «Правди» – перетворився на улюблене місце відпочинку городян і гостей Кривого Рогу. Нещодавно Дмитро став членом громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя», і в цьому статусі ще продовжує розробляти та впроваджувати проекти для охорони довкілля.

Кривий Ріг для Дмитра – найкраще місце на землі. «Тут мій дім, і моє серце завжди вдома, хай би де я був, – говорить він. – А ще це місто, яке потребує моєї допомоги. Воно уражене брудом, пилом і викидами. Як відповідальний громадянин я зобов’язаний зробити все від мене залежне, щоб вода в річках стала чистою, а на землі збирали гарний урожай. Хочу, щоб тут дихалося в прямому і переносному значенні легше, це стосується не тільки екологічного стану нашого міста, а також, що не менш важливо, соціального, економічного й культурного розвитку Кривбасу».

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу