Війна триває. Незалежність країни все ще в реальній небезпеці. Після перемоги над оскаженілим від почуття власної вищості ворогом потреба в захисті та вірних воїнах і борчинях лише посилиться. Сьогодні хочемо поздоровити тих, хто відчайдушно, свідомо боронить рідну землю, свято береже наш із вами спокій і майбутнє української держави.

Це свято має особливе символічне значення, адже несе в собі потужний заряд минулих звитяг козаків і воїнів УПА, а його заснування саме по собі є перемогою. Після захоплення Криму та вторгнення на територію Донбасу російських орків природно виникла нагальна потреба викреслити з українського календаря, а згодом і зі свідомості українців свято російської армії-агресорки, штучно нам колись нав’язане. День Захисника Вітчизни було вирішено святкувати 14 жовтня, як це відбувалося ще за часів козацтва.

Саме в цей день перетинаються три дати, підсилюючи значення одна одної, — День Захисника Вітчизни, День створення УПА, День Українського козацтва. Усі три немов об’єднують захисників і захисниць різних періодів історії нашої країни, підкреслюючи їх важливість. 14 жовтня — мажорний, життєствердний, всепереможний акорд, світла терція в житті українського народу і останні такти траурного маршу комуністичній заразі, кожна нота якого — цвях у труну путінської підлоти.

Вшануйте разом з нами захисниць і захисників України — теперішніх, полеглих і прийдешніх. Підтримайте словами подяки і дайте впевненість, що їх цінують на тій землі, яку вони боронять, ризикуючи своїм життям, віддаючи своє здоров’я, жертвуючи своїми мріями!