Северін Дар’я Володимирівна

Северін Дар’я Володимирівна

  • 05.07.1990 р.
  • методист деканату ПВНЗ «ІДА»
  • безпартійна

Де балотується

“Кривий Ріг – це місто з шаленим людським потенціалом, яке має можливість отримати першість в освіті, технологіях, якості життя завдяки своїм мешканцям”

25 років, освіта вища, методист деканату вищого навчального закладу, має досвід викладання, контрольно-наглядової діяльності, громадський активіст, волонтер, цікавиться історією, любить подорожувати, енергійна та безвідмовна, якщо потрібна допомога.

Дар’я має багатий трудовий досвід, свою професійну діяльність вона почала з вищого навчального закладу «Інститут ділового адміністрування», працювала, поєднуючи роботу з навчанням у цьому ж закладі, і стала дипломованим менеджером організацій. Була секретарем і діловодом, контролером на ПАТ «Центральний ГЗК», потім повернулась до Інституту ділового адміністрування на посаду методиста, за сумісництвом викладає дисципліни «Державне та місцеве управління», «Теорії організацій», «Управління ресурсами та витратами».

Від доброго серця до відповідального громадянина

2013 року Даша організувала процес збору коштів і пошуку медикаментів для допомоги своєму тяжкохворому другу. З початком бойових дій на Сході країни включилась у волонтерську допомогу бійцям на передовій, займалася збором речей та амуніції, логістикою доставки вантажів, організацією групи волонтерів. Нині бере участь у проектах «Клуб вихідного дня вояка», «Молодь до Львова», «Пікнік для солдата», «Ватра для донецької молоді».

Захоплення та хобі

Своїм найбільшим захопленням називає історію, у шкільні роки навіть мріяла стати вчителем історії. Полюбляє літературу та подорожі, бувала в різних містах України. Не боїться експериментувати. Турбота про безхатніх тварин – це також хобі Дар’ї. Для саморозвитку відвідує тренінг «Я – практичний психолог».

Самостійність і турбота про власну родину

Через низку життєвих обставин – для допомоги своїй бабусі та брату – підробляти Даша почала ще в шкільні роки у сфері громадського харчування, у доволі юному віці вже працювала адміністратором у кафе. Вона захоплюється своєю бабусею, її стійкістю та любов’ю до них з братом і вважає її гідним прикладом для наслідування.

Добре й чуйне серце Даші гуртує навколо неї людей. «Не важливо, хто як поведеться чи покаже себе, – важливо, як це зробиш ти», – говорить Дар’я Северін. Вона вважає, що не варто втрачати віру, треба шукати можливості, бути відповідальним за дії свої та співгромадян, адже відповідальність за спільний простір спрощує життя.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу