Неподалік «Сонячної Галереї» в балці Калетіна вже третій рік намагаються побудувати новий колектор. А старий увесь цей час не витримує навантаження, відбуваються постійні викиди фекалій як у балку, так і біля жилих будинків та лікарні №2 («тисячки»).

Скарги мешканців нарешті змусили «Кривбасводоканал» почати ремонт. Під час виїзної комісії, яку ініціював Сергій Попович на минулій сесії, було прийнято рішення, щоб підприємство підрахувало, скільки потрібно коштів для швидкого відновлення роботи старого колектора. Пройшов місяць — відповідь не надійшла. Про це Сергій Попович зазначив під час сесії 28 квітня.

Ось як на це відреагував Іван Карий: «Підприємство опрацьовує це питання, ніхто про нього не забув. Ви, мабуть, знаєте, що там був проєкт обласної держадміністрації. “Кривбасводоканал” спільно з проєктантами від облдержадміністрації опрацював це питання і готує вам відповідь. Я прошу ще почекати, тому що МИ ЗВИКЛИ РОБИТИ ВСЕ ЯКІСНО. Тому почекайте, ми надамо вам відповідь. Маю надію, що якщо не на початку тижня, то до кінця місяця ми надамо вам відповідь».

Так «опрацьовує» чи «опрацював» це питання? Скільки почекати ще? Ми також разом з начальником департаменту розвитку інфраструктури міста маємо надію, що чекати доведеться недовго і все буде зроблено якісно.