Небайдужі громадяни вимагають від влади привести в належний стан і окультурити занедбану балку Калетіна. Та попри їхні заклики і конкретні дії, попри активну підтримку депутата міськради від Сили Людей Сергія Поповича, виїзні засідання за його участі, виступи під час сесій і звернення до органів влади, питання залишається відкритим.

Проте, на думку Сергія, треба й далі наполегливо домагатися свого: «Не можна без контролю та відповідального лишати таку велику територію». Депутат уже неодноразово наводив приклади того, як можна гуртом вирішувати складні задавнені питання. І цього разу Сергій Попович закликає громаду висловити своє загальне «ні» безладу і «так» — порядку та благоустрою, підписавши петицію з промовистою назвою «Балка Калетіна – відновимо зелену зону в центрі міста».

На підтримку відновлення зеленої території балки Калетіна Сергій Попович відзняв кілька відео, де наочно показує проблеми цієї ділянки землі та говорить про можливі шляхи її вирішення. Ось одне з них https://www.facebook.com/sn.popovych/posts/1919350801690846

Головні вимоги та суть петиції — за посиланням https://rozumnemisto.org/kr/petitions/document/4144

Ставаймо справжньою громадою з власною думкою, робімо кроки назустріч одне одному, єднаймось, демонструймо і доводьмо силу людей.