Півтора року мешканцям будинку 21 по вул. Павла Глазового знадобилось, щоб домогтися демонтажу незаконно встановленої вишки мобільного оператора на даху теплорозподільчого пункту ДП «Криворізька теплоцентраль».

Головною перешкодою на їхньому шляху була відсутність єдиного підходу до розміщення базових станцій на об’єктах міста. Не дочекавшись підтримки посадових осіб, люди звернулись до депутатів, зокрема Сергія Поповича та Миколи Дектярьова, які упродовж усього часу підтримували мешканців та тримали питання на контролі.

Сергій Попович наголошує, що проблему було вирішено виключно завдяки наполегливості та згуртованості самих мешканців, які не відступали, хоч їх постійно відправляли з одної інстанції до іншої, та врешті-решт дійшли до самого мера, були присутні на всіх засіданнях постійної комісії. Самі ж мешканці упевнені, що невблаганних посадовців узяли на замору.

Юридичним підґрунтям для демонтажу стало порушення права власності ПрАТ «Київстар», яке не отримало дозволу на встановлення вишки на даху зазначеної будівлі в її власника — територіальної громади.

Вітаючи мешканців будинку 21 по вул. Павла Глазового з перемогою в боротьбі за власні права, Сергій Попович зазначив: «Це один із тих прикладів громадської свідомості, доказів потужної реальної сили звичайних людей, які об’єднались і діють, а також переконливий доказ результативності спільних зусиль».