Сергій Мариничев, депутат Покровської районної в місті ради від «Сила Людей», на сторінці у Фейсбуці подав проміжний звіт про свою діяльність. Дотримуючись принципу прозорості та відкритості влади, він поділився з громадськістю інформацією про те, на якому етапі започатковані проекти, які проблеми вдалося вирішити. І чесно зізнався, що хотілося б кращого результату. Вимогливий і до себе, і до інших, Сергій прокоментував поточну ситуацію так: «Якістю не задоволений! Я б сказав, що робота виконана на 60%».

Наразі депутат займається проблемою благоустрою на 4 Зарічному, де через течу з каналізаційного люку вже утворилося болото, а поряд із цим «недопрацюванням» живе дитина з діагнозом ДЦП, що змушена бозна в якій спосіб долати цю перешкоду на інвалідному візку.

Гострою, за словами депутата, є ситуація біля 125 школи на 5 Зарічному, спровокована вмінням міськводоканалу копати «ямки». Якщо не буде жодних зрушень у цьому напрямку, то можливе звернення до прокуратури.

Щиро радіє народний обранець перемозі в боротьбі із зухвалим мешканцем – таким собі «завойовником територій», що побудував свій гараж за принципом «хто перший, того й капці», зігнорувавши законодавство України як таке.

Найбільшим досягненням зазначеного періоду Сергій Мариничев вважає прийняття проекту рішення щодо зниження порогу для закупівель до 20 тисяч за кошти районного бюджету.