«Треба або збільшувати надходження з міського бюджету до районного, або взагалі пропонувати розпуск районних рад», — із такою пропозицією виступив Сергій Мариничев під час сесії Покровської райради.

До таких висновків Сергій дійшов, зробивши детальний аналіз документу, згідно з яким 86% проголосованого депутатами бюджету — це соціальна допомога, і більшу її частину становить державна допомога, на яку вони не мають впливу. 13,6% виділяються на виконавчий комітет Покровської райради, з них 90% йдуть на зарплати й комунальні платежі. По факту депутат своїми рішеннями може вплинути лише на 2% бюджету. Це просто затикання найбільших дірок, на розвиток не йде нічого.

Сергій переконаний: «Праця районних виконкомів не ефективна. І це не провина тих людей, які там працюють, а провина системи, яка створила ці всі умови. По суті в місті немає децентралізації. Райони служать місту зручним майданчиком на виборах, їм не дають самостійності, щоб вони не конкурували між собою та з містом. Хоча, на мою думку, це прекрасне поле для вирощування лідерів і міських депутатів».

На думку, Сергій Мариничев, для ефективнішої роботи виконкомів необхідно прибрати відділи культури, спорту й решту їм подібних, переклавши ці повноваження на організаційні відділи. Детально із пропозиціями та підрахунками депутата можна ознайомитись тут: