Упродовж десяти місяців наш партієць, член Ради Жіночих Ініціатив Сергій Мариничев набуватиме знань у Центрі вивчення демократії, де викладатимуть провідні експерти в галузі політики, економіки та соціології. 25 студентів з України зможуть спробувати втілити власні ідеї та проекти, які сприятимуть розвитку країни. Центр створено за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

«Цей проект єдиний у своєму роді. Його мета — сприяння демократії та підтримка демократичного процесу перетворення в Україні й інших країнах східного партнерства. Ми хочемо закликати молодих людей взяти участь у соціальних змінах. У цьому центрі вони матимуть підтримку для втілення власних ідей», — зазначила співзасновниця центру Барбара-Марія Монгайм.


Сергій Мариничев працюватиме над темою «Women in focus»: «Будучи батьком донечки, я почав замислюватися над тим, як зробити сім’ї щасливішими. І прочитавши велику кількість літератури, провівши невеличкі дослідження глобальних індексів щастя, я побачив закономірність. Що там, де підхід до гендерної рівності більше досліджений і де рівність прав дотримується, сім’ї щасливіші. А хіба не це є одним із найважливіших складників життя? Я хочу в проекті ще більше дослідити це питання та разом з однодумцями створити курс, який допоможе іншим чоловікам і жінкам позбутися стереотипів, віднайти себе і робити те, чого воліє душа».


Член Ради Жіночих Ініціатив упевнений, що розбудова демократії неможлива без забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та сприятливих умов для реалізації цих прав.