У програмі «Один на один» депутат Покровської райради Сергій Мариничев торкнувся болючого питання безкарного (сподіваємося, поки) свавілля завуча центру дитячо-юнацької творчості «Горицвіт» О.Риндіної, яка протягом кількох років тероризує весь педагогічний колектив. Професійні методи горе-завуча змусили звільнитися 50 учителів. Депутат назвав таке цькування педагогів риндінівським варіантом булінгу та вважає, що проблему вирішувати слід негайно. Страждають не лише керівники гуртків. Несприятливий психологічний клімат у педагогічному колективі не може не відображатись на дітях!

Була піднята не менш важлива тема підготовки району до холодів. Сергій нагадує голові райради, що вже час зібрати засідання та поінформувати депутатів і мешканців міста про стан такої підготовки. Щороку, згідно з паспортами, готовність є, і щоразу з початком опалювального сезону починає випливати на поверхню купа проблем, бо те недогледіли, те не встигли, те не побачили. Вчасне забезпечення теплом дитячих садочків, лікарень, житлових будинків може зірватися не лише через борги постачальникам газу, електроенергії. На заваді можуть стати елементарні речі – невчасно зроблена повірка теплового лічильника.

Як працює система Прозорро в Покровському районі? Чи вдалося зекономити кошти на електронних закупівлях? За словами депутата, нині будь-хто може отримати інформацію про зекономлені кошти на сайті Прозорро. Завдяки компромісному рішенню вдалося встановити допорогові 20000 і для товарів, і для послуг. У результаті чого на сьогодні економія розпорядником коштів виконкомом склала 304 тисяч гривень, а відділом освіти – 1 млн 200 тис. грн.

Хоча не все так райдужно в районі. На жаль, дослідження активістів показали, що відділ освіти Покровського району зайняв 7 місце по Україні серед тих, хто укладає хитрі додаткові контракти . Вивченням цього питання Сергій Мариничев також планує зайнятись найближчим часом.