До наших партійців звернувся підприємець Ашот Ананян із проханням розібратися в нещодавній обрізці 200 дерев на території стадіону ПівдГЗК. У неофіційній виїзній комісії взяли участь депутат Інгулецької райради Сергій Куриленко, директор стадіону ПівдГЗК, начальниця відділу житлово-комунального господарства Вікторія Бондар.

Активіст стверджує, що дерева, які перебувають на балансі ПівдГЗК, обрізані без дотримання процедури та з порушенням законодавчих норм. Зокрема, за його словами, відсутня фотофіксація дерев перед обрізкою. Ашот заявив, що це не омолодження дерев, а їх знищення. Він упевнений: більшість дерев після такої процедури просто гинуть.

У ході обстеження території стадіону біля теплокомунікацій виявили й необрізані дерева в аварійному стані та шматки розтрощеної термоізоляції, яку ймовірно пошкодили під час обрізки дерев. Ізоляція на трубах у багатьох місцях відсутня — у результаті опалюємо повітря. Представниця виконкому прийняла зауваження.

Сергій Куриленко має намір звернутися до виконкому та поліції із запитом надати необхідні документи, щоб перевірити дотримання процедури омолодження дерев, ретельно вивчити це питання з різних боків, з’ясувати, на чиєму балансі аварійні дерева, щоб якомога швидше усунути проблему. Депутат пообіцяв тримати питання на контролі:

«Усі документи стосовно цієї проблеми потребують негайного ретельного та системного вивчення: це не поодинокий випадок, коли дерева обрізаються з порушеннями, спостерігаємо певну тенденцію. Не можна зволікати з обрізкою аварійних дерев, бо вже є постраждалі й загиблі».