Сапронов Микола Миколайович

Сапронов Микола Миколайович

  • 25.12.1973 р.
  • підприємець
  • безпартійний

Де балотується

“Якщо думка з’явилася в моїй голові, то вона – здійсненна”

Від сторожа до представника всесвітньо відомого торгового дому – такий фантастичний трудовий шлях пройшов Микола Сапронов. Він народився в Широкому, але доля занесла в Кривий Ріг, і Микола їй за це вдячний. Отримавши повну вищу освіту в Дніпропетровському національному університеті за спеціальністю «Фінанси» та здобувши кваліфікацію магістра, він не ухилився від служби в армії і віддав два роки життя захисту Батьківщини.

Далі були золоті роки роботи в різних галузях: менеджер зі збуту в комп’ютерному видавництві, фахівець-аналітик з дослідження товарного ринку, представник Дніпропетровського Торгового Дому «Nemiroff», економіст Новомосковського заводу мінводи, регіональний менеджер ТМ «Абсолют-меблі». Врешті Микола прийшов до приватного бізнесу і вже 10 років працює на себе.

Давно захопившись велосипедом, Микола став співзасновником громадської організації «UkrainianBikeFamily» («Українська Вело Родина») – одного з найбільших криворізьких велоклубів.

Відкривши кілька меблевих салонів, оптовий склад і налагодивши виробництво меблів, Микола не вгамувався, а продовжує винаходити щось нове, необхідне людям, організовувати процеси. Серед своїх авторитетів називає маму Ніну Лук’янівну, капітана морського тральщика Юма Григоровича Гарманчука, президента США Авраама Лінкольна і тренера особистісного зростання Олександра Казаріна.

Якби знав, що опиниться на безлюдному острові, Микола взяв би з собою чарівну паличку. А для того, щоб на законодавчому рівні робити Кривий Ріг велосипедним, туристичним і чистим містом, потрібна не чарівна паличка, а бажання і знання, яких Микола Сапронов має цілком достатньо.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу