Саліханов Михайло Юрійович

Саліханов Михайло Юрійович

  • 21.02.1984 р.
  • менеджер систем якості ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
  • безпартійний

Де балотується

“Не помиляється тільки той, хто нічого не робить!”

Михайлові 31 рік, він батько трирічного сина. Ніколи не брав участі в політичних проектах чи партіях. Маючи за плечима Національну металургійну академію України, працював на «АрселорМіттал Кривий Ріг» інженером-технологом, контролером і начальником ділянки конвертерного цеху. Нині Михайло працює менеджером систем якості, розробляє проекти з оптимізації контролю продукції. Саме такі оптимізації, які не потребують великих затрат, а лише структурують роботу, Михайло готовий пропонувати громаді Кривого Рогу.

Вільний від роботи час Михайло присвячує громадській діяльності в Клубі інтелектуальних ігор «Інсайт» і є одним із членів правління.

Михайлові подобаються інтелектуальні ігри «Що?Де?Коли?» та квести, де потрібне логічне й нестандартне мислення.

Він не боїться відповідальності та готовий брати на себе формування відповідального суспільства. Адже хоче, щоб Кривий Ріг – його рідне місто – був максимально комфортним для життя.

У криворіжців є тенденція до консерватизму, і місто трохи інертне через прагнення активних мешканців виїхати до столиці чи обласного центру. Михайло прагне змінити цю тенденцію і запропонувати місту нове бачення, влити молоду енергію, яка здатна руйнувати застарілі системи.

Михайло – реаліст, не живе мріями, а любить дієвість і практичність. Набагато важливішим він вважає подбати про майбутнє зараз, ніж потім кусати лікті.

Недомовки, брехня та перекручування історичних фактів неприйнятні для Михайла. Разом з тим він готовий чути будь-яку думку, адже якщо хтось її висловив, то вона має право на життя.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу