Костянтин Чухно з прикрістю повідомив, що в Тернівському районі не припиняється «дерибан» бюджету. Голова Тернівської районної в місті ради та його заступники продовжують отримувати більше 200% премії, що нараховуються на нові, значно більші оклади, – тож, по суті, розкрадають фонд заробітної плати райвиконкому.

Депутат подав проект рішення з пояснювальною запискою про встановлення премій заступникам до 100%, який, згідно із законом, мали опублікувати і винести на розгляд постійних комісій. Але натомість отримав листа від заступника голови С. Кушніра про те, що «визначення неконкретних розмірів преміювання та встановлення надбавок заступнику голови районної в місті ради та ЗАСТУПНИКАМ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ з питань діяльності виконавчих органів ради призведе до НЕПОРОЗУМІННЯ при нарахуванні заробітної плати вказаної категорії посадових осіб місцевого самоврядування та порушення законодавчої бази з цього приводу».

Константин слушно запитує, чому ідентичний проект рішення був благополучно прийнятий у Покровській райраді міста, не спровокувавши надуманих непорозумінь. Усім зрозуміло, що С. Кушніру, який наразі виконує обов’язки голови райради, доводиться самому блокувати проект, що зменшує йому премію. До того ж у листі не зазначено, яку саме статтю і якого саме закону, порушує проект.
Партієць упевнений, що насправді закон порушує керівництво ради, отримуючи «старі» премії з урахуванням «нових» збільшених окладів.

Костянтин Чухно сподівається, що його проект врешті-решт буде опубліковано, і він таки з’явиться в порядку денному 18-ї сесії.

Небажання дослухатись депутатів, на його думку, бажання і далі набивати свої кишені свідчить про те, що НЕПОРОЗУМІННЯМ, мабуть, є не призначення премій ДО 100%, а самі нинішні керівники Тернівської районної в місті ради.