«Учора ввечері сталося диво! Уже коли в мене опустилися руки, мені написала Світлана Сова про те, що в неї є потрібний прилад і вона може його завтра привезти. Сьогодні мені привезли прилад абсолютно безкоштовно!» — так написала в себе на сторінці Ольга Семенова, яка в цей час перебувала в «тисячці», а за три дні до того — у палаті інтенсивної терапії цієї ж лікарні.

Про життєву необхідність у кисневому конденсаторі для дівчини Світлана Сова дізналася, натрапивши на пост відчаю з проханням допомогти. В Олі через погану роботу хворого серця почалися проблеми з легенями, вона в буквальному розумінні задихалася. Депутатка відгукнулася миттєво.

Мама дівчини розповіла, що через соціальні мережі вдалося назбирати 7 тисяч гривень, прилад же коштує 15 тисяч. Але в якусь мить надходження припинилися. У міському управлінні охорони здоров’я пообіцяли компенсувати лише 600 грн за наявності чека. Дівчині ставало все гірше. Вона втратила надію й уже третю ніч потерпала від задушливого кашлю та алергії. Коли на ранок 8 травня до палати привезли необхідний прилад, мама і донька не могли повірити в це. «Я не спала попередньої ночі, бо не знала, де ще шукати грошей, щоб урятувати донечку, а потім не змогла заснути, бо не йняла віри в те, що сталося», — розповіла Тетяна.

Для Олі та її мами це було справжнім дивом. А для Світлани справжнім дивом виявилися ці дві неймовірні жінки, які вразили її своєю добротою й водночас силою і здатністю чинити опір життєвим труднощам.

Народилася Оля з трьома дуже важкими пороками серця. Лікарі вмовляли маму відмовитися від дитини, мовляв, вона не жилець. Натомість мама покинула роботу в школі та присвятила життя донечці, тим самим подарувавши їй друге життя. В інституті ім. Амосова сказали, що чотиримісячна дівчинка неоперабельна. Усе, що залишалося, — догляд і медикаментозне лікування. Та мама не відступилася.

Сама Оля — приклад високої відповідальності й чуйності. Попри проблеми зі здоров’ям займається волонтерською діяльністю. Допомагає через соціальні мережі збирати гроші для хворих. Ще донедавна ця дивовижна дівчина зі своєї маленької пенсії передавала гроші на лікування інших. А коли мала трішки більше сил, робила манікюр і половину зароблених грошей віддавала на благодійність.

І мама, і донька займають активну громадську позицію, цікавляться тим, що відбувається в місті, борються за свої права, прагнуть змінити країну.

Родина дуже вдячна Світлані Сові за допомогу: «Величезна подяка Світлані! Навіть бракує слів. Усіх благ, успіхів у вашій нелегкій праці та, звичайно, доброго здоров’я». Ми також виконуємо прохання мами й дякуємо від її імені всім небайдужим людям, які не лишилися осторонь і підтримали родину. Особлива подяка лікарці лікарні №4 Анжеліці Олександрівні Томаншевій, яка почала опікуватися Олею з 18 років.

Світлана Сова зазначила: «Робота міської влади має бути налаштована так, щоб людям не доводилося ризикувати життям і здоров’ям, очікуючи місяцями чи роками на необхідні медпрепарати й техніку. Ми як партія не беремо на себе зобов’язання всім допомагати, але в цій кричущій ситуації я не змогла пройти повз».