Векерик Ірині не треба чекати, доки мешканці попросять її усунути ту чи ту проблему, якщо вона потрапила в поле її зору. Та відтепер у неї з’явилися дві додаткових пари спостережливих і жвавих оченят.

Шестирічна донечка та дев’ятирічний синочок, знаючи мамину пристрасть, почали активно допомагати. Розповідає Ірина: «Вони, як усі діти, лізуть всюди, бо цікаво. Тепер, як бачать відкриті люки, зламані дорожні знаки, ями, дірки, обірвані проводи, кажуть: “Мамо, потрібно сфотографувати і подати звернення”».

До речі, саме дітлахи, яким сильно кортіло покрутити гідрант, привернули увагу Іри до відкритого колодязя на вулиці Ракітіна, 18, біля гімназії №71 на Сухій Балці. Після звернення депутатки проблему усунули.


Ірина Векерик зазначила: «Від мешканців надходять звернення з глобальними проблемами — відремонтувати внутрішньодворові дороги, засипати ями на Бажановому, встановити й відновити освітлення вулиць. Також готую і подаю запити по них. А дрібні — то більше моя ініціатива. Хоча, по великому рахунку, вони часто-густо стосуються безпеки людей, тому вирішувати їх негайно також важливо».