24 листопада в затишній атмосфері Veterano Pizza відбулася перша творча зустріч, організована Радою Жіночих Ініціатив в межах стратегії популяризації ідеї відмови від поліетиленових пакетів. Під час зустрічі майстрині з Інгульця провели майстер-клас із декорування екосумок.

На заході були присутні членкині РЖІ Ірина Голоднова, Тетяна Дацюк, Алла Трофимчук, Світлана Сова та Олена Добривечір. Дуже приємно було побачити тут юне покоління — Світлана Сова завітала на зустріч зі своєю донечкою та її подружкою. За дві години дівчата розмалювали вісім стильних екоторбинок, які подарують своїм близьким. А після плідної праці ласували смачнючою піцою.

Голова Дніпропетровської організації РЖІ Ірина Голоднова зазначила: «Ми розпочали довгострокову програму популяризації використання багаторазових сумок у творчому проєкті “Світ дизайну, власне виконання, море задоволення”. Під час таких зустрічей люди не лише робитимуть корисні речі, але й обмінюватимуться новими ідеями. Будемо й надалі у Veterano Pizza проводити такі надихаючі майстер-класи».

Під час наступної зустрічі, яка планується в грудні, дівчата додатково проведуть майстер-клас із виготовлення вітальних листівок. Стежте за анонсами на нашій сторінці у Фейсбуці і приєднуйтеся до творчого колективу РЖІ.