Щойно проєкт рішення Юлій Морозов, у якому пропонувалося зменшити витрати на оформлення та обмін паспортів для людей з інвалідністю І та ІІ категорій, дітей з інвалідністю й учасників бойових дій, не включили до порядку денного.

Виправдали це тим, що на 2020 рік формується програма соціальної підтримки мешканців, яка нібито передбачає включення цих питань.

Юлій Морозов  зазначив, що таке рішення більшості, на жаль, було очікуваним: «Маляренко традиційно мямлить про те, що все це буде включено до якоїсь програми, і слухняна вілкулівська фракція не дає жодного голосу — не те щоб за проєкт, а просто за те, щоб його винесли на голосування».

Депутат також додав: «З поваги до людей з інвалідністю і АТОвців, які просили спробувати проштовхнути рішення, яке б здешевило для них отримання паспортів (зокрема й закордонних), зробили все, що треба з нашого боку.

З великою допомогою Анни Ємельянововї докладно вивчили питання, всю необхідну законодавчу базу, сконтактували з іншими містами, де подібні рішення працюють. Зустрілися з департаментом соціальної політики, вислухали сумніви і заперечення керівника; доопрацювали проєкт так, щоб об’єктивних відмовок не могло бути».