У зеленій зоні біля будинку 76 по вул. Ватутіна працівники «Кривбасводоканалу» за традицією залишили розриту клумбу. Про це мешканці повідомили Андрій Немченко під час зустрічі. Депутат направив звернення до підприємства. Через тиждень покриття клумби відновили.

Андрій Немченко зазначив: «Проблеми благоустрою нікуди після виборів не випарувалися. І вирішувати їх треба комплексно на рівні всього міста. Це і чітке визначення прав та обов’язків суб’єктів благоустрою, і розмежування відповідальності між ним. Має бути єдиний для всіх нормативно-правовий акт, який регулюватиме відносини в цій сфері. Але поки нема на те волі мера й більшості міськради, доводиться це робити точково: тикати носом працівників комунальних служб, керівників районів у кожну розриту клумбу, понівечений дитячий майданчик, неприбрані гілки тощо».

Андрій подякував мешканцям за сигнал: «Надалі планую працювати над відновленням благоустрою міста, зокрема й після ремонтних робіт, які виконують працівники криворізьких комунальних підприємств. Тільки разом ми зможемо змусити їх виконувати свою роботу ефективно».