Цьогоріч ялинка  в районі зупинки «Восход» на Північному ГЗК вже й не чекала, що під Новий рік буде гарно вбраною і зможе потішити дітлахів. Але в ситуацію вирішили втрутитися добрі сили.

Мешканка зі сніжно-білим ім’ям  Сніжана Ковган та її чоловік Андрій Ковган запропонували провести акцію з прикрашання ялинки власноруч. Їхню чудову ідею без зволікань підтримали депутати від Сили Людей Тернівської райради Костянтин Чухно та Юрій Понькін, які стали головними організаторами свята. Почали підключатися волонтери. Художник Анатолій Зубенко власним коштом розмалював сірий паркан казковими малюнками, перетворивши його на фотозону. Назустріч пішла місцева влада, давши добро підключитися до електромережі. Підприємці, не зважаючи на важкі часи, коли локдаун очікується кожного дня, щедро поділилися коштами і прикрасами. Власник магазину «Квіти» підключив апаратуру до електрики та дав згоду на створення фотозони на паркані, щоб компенсувати тимчасові незручності, спричинені будівництвом. Магазин господарчих товарів допоміг з драбиною для закріплення гірлянди та іграшок. Звичайна акція, наче за помахом чарівної палички, перетворилася на справжнє свято для дітей і дорослих.

28 грудня більше 60 маленьких дизайнерів принесли зроблені власноруч або за допомогою батьків неповторні іграшки. Чарівну атмосферу свята музичним супроводом підтримали Игорь Ирина Юров та веселі аніматори. Діти зіграли в безпрограшну лотерею. Голова Тернівської райради Антон Недоступ пригостив малечу солодощами й мандаринками).

«Нема більшої радості, ніж бачити, як палають вогники в очах дітей. Дуже розчулило запитання дев’ятирічної дівчинки: “А ви справжній Дід Мороз?” Неймовірно зворушливо було отримати мені, Діду Морозу, цукерку в подарунок від трирічної дитини. Раніше просто вішали гірлянду і все. Таке свято у нас вперше, сподіваюся — не востаннє. Я хоч і з ночі в ніч, та досі під емоціями», — розповідає ініціатор акції, шахтар Андрій Ковган.


Один з головних організаторів свята Юрій Понькін зазначив: «Дивився на все це — і щастя пробирало замість холоду. Як же просто, маючи бажання, зробити свято з нуля!»