Дивом урятоване життя дівчини, яка стрибнула з мосту через річку Саксагань у Покровському районі 7 квітня, вирішивши покінчити життя самогубством, підштовхнула іншу людину негайно придбати для рятувальників пожежної частини човен.

Та про вчинок нашого партійця Андрія Алхімова ми почули вже від інших людей. Анрій дуже скромний, тому в розмові про свій подарунок пожежній частині згадав коротко: «Спочатку була думка зібрати кошти, та розумів, що на це піде час. Щоб не тягнути до наступного нещасного випадку, вирішив придбати човен самотужки якнайшвидше. Я бізнесмен. Мав можливість, тим більше це стосується мого району, людей, які мені виказали довіру і за яких я відповідальний».


Про те, що сталося, Андрій розповів так. Близько 23:30 з мосту стрибнула дівчина. Найімовірніше, коли вже опинилася у воді, прийшло прояснення чи спрацював інстинкт самозбереження, і вона вхопилася за бетонну опору мосту, неподалік якої впала, а там течія. Приїхали поліція, швидка, пожежники, та щоб дістатися до дівчини за 35 метрів, потрібен був човен. Подзвонили в службу рятування на воді. І тут — завіса: на іншому кінці відповіли, що в них робочий час уже закінчився. Човен врешті-решт доставили з Коломійцевого. Дівчина протрималася у воді 1,5 години. З переохолодженням її відвезли до лікарні. Якби була нижча температура, дівчина б не вижила через таке зволікання з пошуком украй необхідного обладнання.


Беззаперечно, усе обладнання, спецтехніка, спорядження рятувальних служб мають повністю забезпечити держава і міська адміністрація, адже за це ми платимо податки. Наша партія завжди на цьому наполягає. Та коли мова йде про кричущі речі, такі як рятування життя, то допомогти службам за найменшої можливості — це вчити по-людськи, що і зробив Андрій. Ніхто напевно не знає, коли ще знадобиться рятувальний човен. Може, за місяць, а може, за годину. Цього разу пощастило. Та наступного разу, якщо служби не будуть у повній мірі забезпечені обладнанням через бюрократичну тяганину, усе може скінчитися трагічно.