Світлана Сова разом з ведучим програми «Тема дня» Романом Маликом обговорювали ряд важливих і почасти болючих питань, зокрема цинічно сплановане відселення мешканців селища Жуківка без їхньої на те згоди, про воскресіння «Червонго гірника» всупереч закону та спектакль, який влаштували представники виконкому та Опоблоку під час громадських слухань щодо підвищення ставок на землю.

Світлана повідомила, що завдяки прийнятим провладною більшістю рішенням комунальна газета, яку не один рік добровільно-примусово передплачували практично усі бюджетники, боячись втратити роботу або наразитись на конфлікт із керівництвом, видаватиметься і надалі.

Її власником тепер буде не територіальна громада, а багатий трудовий колектив того ж таки «Червонго гірника», який спроможний, як виявилось, приватизувати і викупити потужності цілого видання! Усі звичайно розуміють, хто насправді оволодіє червоненьким, а насправді біло-синеньким, гірничком, який і далі співатиме оди кільком відомим у місті особам.

За словами юристки, на сьогодні згідно із законом газети вже не мало би бути, адже новоявлені власники пропустили всі терміни її приватизації та проведення відповідних процедур. Та що таке закон для тих, хто над ним ширяє, мов птах над містом?

Також Світлана Сова детально розповіла про рольові ігри у ворогів та затятих супротивників виконкому в парі з Опоблоком, які було влаштовано, на думку депутатки, з єдиною метою — не допустити підвищення податку на землю до 4% для великих підприємств і тим самим позбавити бюджет міста додаткових надходжень.

Торкнувшись проблеми незаконного виселення селища Жуківка, яке вже і так довго методично знищували, та нещодавно прийнятого схвального на рахунок цього рішення, Світлана зазначила: «Немає ні в кого такого права розпоряджтись долями людей. Перш ніж розпоряджатись землею, за законом мали спитати бажання у мешканців».