10 липня у місті Дніпро партію «Сила Людей» презентували голова політради Олександр Солонтай, керівник секретаріату криворізької Сили Людей Тарас Юрченко та голова первинного осередку в Індустріальному районі Дніпра Ольга Корнєва. Захід проводився у зв’язку із перезавантаженням партії та появою нового осередку в місті.

Постмайданна партія продовжує рух уперед. Нагадаємо, що перша презентація тоді ще політичного об’єднання «Сила Людей» відбулася 23 квітня 2013 року. А вже 11 червня в місті Олевськ Житомирської області виник перший осередок Сили Людей. На момент реєстрації партії (5 серпня 2014 року) вона мала структуру з 1952 членів та прихильників у 24 областях України, АР Крим, Франції та Америці; 250 осередків у 22 областях України та у Франції. Нині в лавах партії близько 3400 партійців, об’єднаних у 940 осередків та місцевих організацій.

На дніпровській презентації, за словами Ольги Корнєвої, пролунало багато питань щодо діяльності нашої партії, її перспектив та розвитку, фінансування і подальших планів. Олександр Солонтай багато уваги приділив внутрішньому ідеологічному наповненню нашої партії, адже до сьогодні в українському політичному полі немає жодної партії в класичному розумінні цього поняття, і Сили Людей має всі шанси бути першою та покласти початок українській політичній традиції. Ольга ж упевнена: «Партії, що змінить систему — в Дніпрі бути!»

Під час виступу Тарас Юрченко розповів про розбудову організації в області, зупинився на важливих моментах обрання на посади в партії. «Дніпро — місто з давніми політичними традиціями і великою перспективою росту для політичної партії «Сила Людей». Дуже приємно, що на заході вдалося зустріти, як і старих товаришів, так і нових людей! Приємно вразила аудиторія — своєю різноманітністю і якістю. Багато питань було від підприємців, які разом з нами стають впливовою силою і в місті, і в країні. Знаючи Ольгу, думаю, що в Дніпрі ми будемо бачити лише збільшення членів партії, організаційної спроможності та впливу на міські виконавчі органи».