Поліщук Лариса Володимирівна

Поліщук Лариса Володимирівна

  • 27.02.1980 р.
  • Головний керуючий з навчання та розвитку персоналу, в.о. головного керуючого з внутрішніх комунікацій ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»
  • безпартійна

Де балотується

“Місто Кривий Ріг – це велика кількість небайдужих і відповідальних людей, які люблять своє місто і вірять, що можуть тут побудувати таке життя, якого прагне душа”

35 років, народилася в Миколаєві, за освітою психолог, працює у сфері з навчання та розвитку персоналу на великому підприємстві, мама 14-річного сина, любить активний відпочинок і туристичні походи, практикує саморозвиток та самоосвіту, позитивна й енергійна натура.

Корпоративний університет АрселорМіттал в Україні, програма прийому випускників вишів «Еверест», програма розвитку керівників «Навігатор для менеджерів», програми розвитку талантів, конференції, тижні знань і тренінги – це ще не повний список проектів, реалізованих під керівництвом Лариси в нашому місті. Кваліфікаційний рівень персоналу становить фундамент розвитку та стабільної роботи промислового гіганта, що є основним платником податків у Кривому Розі. Результати роботи Лариси доводять: якщо можна дібрати, навчити, виховати грамотних освічених спеціалістів для підприємства, є сенс перенести цей досвід для оптимізації процесів управління містом.

Чому важливе розуміння психології людей

Як і належить психологу та бізнес-тренеру, Лариса ставить людину в центр подій і прагне науковими методами розв’язувати проблеми суспільства. Вона розподіляє людей за певними категоріями стосовно реалізації суспільного плану розвитку, візії або бачення шляхів розбудови суспільства. Лариса як науковець вважає, що за тим, як пропорційно представлені та пов’язані між собою ці категорії, можна робити висновки про рівень розвитку міст і країн. Потрібно виявити мотивацію, а потім знайти ключик до кожної категорії, стимулювати й заохочувати до суспільної праці, залучати до процесу розбудови суспільства. І це вона вміє.

Робота з людьми в масштабі міста

За плечима Лариси – навчання в Києво-Могилянській бізнес-школі, IE (Madrid), EY Academy, безліч бізнес-курсів, тренінгів, програм. Вона володіє навичками впровадження навчальних та освітніх проектів, використовує ефективні методики та сучасні системи підбору кадрів, розуміє важливість залучення викладачів і бізнес-тренерів всеукраїнського масштабу. Маючи досвід роботи з персоналом потужного підприємства та практику налагодження зв’язків з молодіжними організаціями і професійними об’єднаннями, упевнена, що людина – генератор ідей, людина – рушійна сила й основний їх матеріалізатор. Використати та скерувати весь потенціал, усю енергію криворіжців на користь розвитку міста – цілком реальна мета серед пріоритетних завдань розбудови міста.

Відповідальність і небайдужість

Лариса відчуває відповідальність та навіть прагне її. Вважає, що потрібно діяти для особистого розвитку та для своєї сім’ї, працювати на користь команди на роботі та для розбудови громади. Вона щиро вірить: усе в нашому житті – це заслуга людей, причому людей конкретних, з конкретними ідеями, які колись були просто ідеями. Якщо зустрічаються люди, які мають відповідальність і близькі цінності, то ідеї починають матеріалізуватись. А ще наголошує, що Відповідальний і Небайдужий – слова-синоніми. Це означає: з душею, від серця, щиро робити те, що ти робиш й у що віриш.

Прагнення покращень для мешканців Кривого Рогу

Людина дії, Лариса прагне перетворень на краще в країні, у якій живе її родина. Вона не хоче, щоб талановиті й розумні українці їхали шукати кращої долі в інших краях, а тому розуміє, як важливо побудувати гідні умови життя в державі, у місті, у своїй громаді. Для себе, для своїх дітей, для своєї родини, для нащадків. І ніхто, окрім нас самих, не буде перейматися нашими турботами й проблемами. Знає, як максимально корисно побудувати свою роботу, долучившись до процесів управління містом, як найбільш ефективно використати своє знання людської психології.

Важливо говорити: «Давайте!», але ще важливіше сказати: «Готово!» Користуючись правилом «Знаєш – роби, не знаєш – шукай, і ніколи не зупиняйся», вона готова всі свої знання застосувати для розбудови Кривого Рогу, міста, у якому живе сама, навчається та росте її син, живуть її друзі.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу