Петренко Вячеслав Вячеславович

Петренко Вячеслав Вячеславович

  • 05.09.1970 р.
  • фахівець з методів розширення ринку збуту ТОВ «Парк Інвест»
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Де балотується

“Живу так, щоб, зустрівшись зі мною, люди всміхнулися, а поспілкувавшись, стали щасливішими”

45 років, оратор, менеджер, коуч-мотиватор, служитель церкви, отримав вищу освіту у Київському теологічному інституті, одружений, має трьох дітей іонука.

Одне з найголовніших покликань Вячеслава Петренка – «витягувати» молодь, яка опинилася в складних життєвих ситуаціях. Своїм промовистим словом дає їм другий шанс, змогу почати все наново, долати труднощі, повірити у власні сили.

«Ніколи не здавайся!» – цю фразу він ще в дитинстві вичитав у котрійсь із книжок, яких перечитав силу силенну. Згодом став коуч-мотиватором і повторює цей девіз іншим.

Трудовий шлях Вячеслава насичений: був і менеджером, і механіком, і викладачем в автошколі. Нині він є спеціалістом з розширення ринку збуту ТОВ «Парк Інвест».

У вільний час Вячеслав проповідує у християнській церкві. Він часто стикається з людьми і бачить, наскільки втрачено віру і надію на краще. Понад усе він бажає повернути ближнім віру.

У 2006-му році Вячеслав брав участь у виборах від Християнсько-ліберальної партії України, але згодом радів, що не пройшов, бо розчарувався і в лідері, і в партійних засадах.

Вячеслав є учасником Об’єднання Відповідальних Громадян і разом з відповідальними бере участь у проектах. У 43-річному віці Вячеслав сів на велосипед. І вже через рік проїхав першу 100-кілометрівку. Велосипед став зручним способом пересування та підтримкою здоров’я.

Найбільше і найщиріше захоплення Вячеслава – віра і Ісус Христос. «Ця людина настільки вразила, і не тільки мене, що навіть літочислення ведеться від її народження!»

Ще змалечку , відколи Вячеслав переїхав з батьками до Кривого Рогу, місто стало для нього рідним, улюбленим місцем натхнення та можливостей. Тут живуть працелюбні, терплячі і дуже гарні люди.

Окрім слова Божого, Вячеслав досліджує психологію, совість, гріховність та спокуту на сторінках великого Федора Достоєвського.

У складних ситуаціях Вячеслав Петренко згадує сам і нагадує іншим мудрий вислів: «Не забувай, що ти перебуваєш там, де твої думки. Переконайся, що твої думки там, де ти хочеш бути».

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу