10 вересня в Києві офіс Фонду Фрідріха Науманна став місцем проведення перших зборів депутатського клубу «Сили Людей», який покликаний об’єднати всіх депутатів і їхніх помічників в цілісну сильну команду.

Організаторка Ірина Славова зазначила, що нині в складі партії маємо одного народного депутата, двох мерів, більше 200 депутатів по всій країні, близько 1000 помічників депутатів – реальних кандидатів на вибори від партії «Сила Людей», які можуть обмінюватись своїм успішним досвідом, уникаючи дублювання помилок, економлячи час і заощаджуючи ресурси: «Той потенціал, який закладений в кожному члені партії, – величезний, і ми повинні його розвивати!»

Кожен з учасників зборів окреслив своє бачення клубу, принципів його роботи, цілей, завдань. За словами депутата Центрально-Міської районної у місті ради Юрченка Тараса основним завданням депутатського клубу визначили створення нового стандарту депутата: освіченої чесної людини, яка змінює Україну системно, а не фарбує лавки та вкручує світильники».

Член Ради Дніпропетровської обласної організації «Сили Людей» Костя Галамага наголошує на ще одній, не менш важливій цілі – на обміні успішними кейсами на допомогу одне одному та своїй громаді, і вкотре переконується, що головна сила – у єдності та співпраці освічених розумних людей.

Світлана Сова впевнена, що завдяки такій спільноті партія зможе виховувати кандидатів в депутати, а її члени ставатимуть більш кваліфікованими і готовими отримати мандат Народного депутата України, а з ним – іще більшу відповідальність.