31 травня в офісі Сили Людей пройшов перший етап стратегічного планування розвитку молодіжного крила партії.

За словами Тараса Юрченка, пропозиції створити молодіжну партійну організацію звучали давно і неодноразово: «Нам потрібні свіжі сили, свіжі ідеї та молодіжна організація, яка буде дійсно відповідати реальним потребам тих, хто до неї входить, і тих, ким вона буде опікуватись і чиї інтереси відстоюватиме».

Серед присутніх були також випускники «Мамо, я в політику!», зокрема член ради Довгинцівської організації Сили Людей Микита Водзянський. Працювали в динамічних групах за методом Тараса Плахтія.

Про те, як пройшла зустріч, розповіла одна з учасниць Олена Шадрина: «Радісно, що молодь все-таки небайдужа до долі міста, з якого починається держава. Думала, що прийде менше людей. Та ні. Прийшли і не просто відсиділи, а плідно попрацювали. Можна говорити багато і довго, у чому сенс цього першого наразі збору, але говорити замало. Треба робити. От саме це «треба робити» показали учасники майбутньої МГО. Завдяки Тарасові Юрченку, який зібрав та вислухав нас усіх, та завдяки усім членам «Сили Людей», які ратують за народження МГО, місто стане дійсно містом не на словах. Збори пройшли «на ура».