Павлов Євген Олегович

Павлов Євген Олегович

  • 27.03.1992 р.
  • керівник гуртка, Криворізький державний комерційно-економічний технікум
  • безпартійний

Де балотується

“Моя головна задача – показати , що можна мислити інакше!”

Євген народився 27 березня 1992 року в місті Кривому Розі. 2008 року закінчив середню загальноосвітню школу, а 2013 – економічний факультет Криворізького національного університету.

З п’яти років навчався і грав у Криворізькому міському театрі музично-пластичних мистецтв «Академія Руху». Олександр Бєльський формував у Євгена акторську майстерність. Разом з театром регулярно гастролював багатьма містами України, Європи, брав участь у міських творчих заходах, всеукраїнських і міжнародних фестивалях як актор пластичної драми ІІ категорії театру «Академія руху».

Навчаючись в університеті, Євген вдало поєднував участь у мистецьких та громадських заходах. Творчі, музичні, поетичні вечори не обходяться без нього й донині. Він не лише постійно допомагає в організації та проведенні джазових концертів на різноманітних концертних майданчиках міста, сприяє проведенню благодійних заходів на підтримку бійців української армії та сиріт – вихованців дитячих будинків міста, а й сам пише та читає вірші.

З лютого 2014 року по теперішній час Євген працює керівником гуртка та технічним директором молодіжного студентського театру «Меркурій» у Криворізькому державному комерційно-економічному технікумі.

Євген не вступив до жодної політичної партії.

Незважаючи на досить молодий вік, він – цілеспрямований і мудрий молодий чоловік. Євген уміє знаходити спільну мову з людьми та правильно оцінювати їхні вчинки. Цікавиться філософськими творами. Дуже любить серйозну й інтелектуальну музику.

Найскладнішим завданням сьогодення він вважає позбавлення людей звички чекати, що хтось прийде і вирішить за них їхні проблеми.

Євген упевнений, що надзвичайно важливо навчити людей думати, аналізувати, брати відповідальність за прийняття рішень.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу