Пак Ганна Анатоліївна

Пак Ганна Анатоліївна

  • 13.02.1982 р.
  • приватний підприємець
  • член політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ»

Де балотується

“Місто Кривий Ріг – це моя Батьківщина, місто індустріальних краєвидів і технічної краси, місто прогресивної молоді, місто з величезним потенціалом і з великим майбутнім”

33 роки, народилась у Кривому Розі, за освітою – магістр комп’ютерних наук та спеціаліст з економіки підприємств, приватний підприємець, працює у сфері маркетингових досліджень, заміжня, щаслива мати трирічної донечки, талановитий організатор, надзвичайно енергійна й життєлюбна особистість.

Якщо ви запитаєте, хто така Ганна, ви почуєте одноголосне – окраса і душа компанії. Вона наче б то має якийсь вроджений хист згуртовувати й об’єднувати біля себе людей – від шкільних друзів та однокурсників до сусідів по багатоповерхівці та колег по роботі. Гостинна, привітна, чуйна, щира, Ганна в місті має безліч друзів, знайомих і просто приятелів. Вона заряджає своїм оптимізмом та підживлює енергією всіх, хто поруч з нею. І завжди нагадує своєму оточенню: якщо хочеш бути щасливим – будь!

Сила людей

Небайдужість до людських проблем і щире бажання реально допомогти тримають цей світ та наповнюють життя сенсом. Любити й розуміти людей, приносити користь іншим – то є великий дар. Ганна наділена ним сповна, та не вважає це чимось особливим. Вона бере участь у благодійних і волонтерських проектах, по можливості допомагає різним криворізьким організаціям, що опікуються проблемами воїнів АТО. Може швидко згуртувати для розв’язання проблеми однодумців, друзів, знайомих і навіть незнайомих людей. Вона на ділі доводить: поєднуючи зусилля, люди набувають великої сили.

Маркетологи на службі в міста

Ганна – один з провідних маркетологів Кривого Рогу, спеціалізується на маркетингових дослідженнях, знається на аналітиці й аналізі даних досліджень ринків. Працелюбна, компетентна, старанна, відповідальна – з нею воліють працювати українські компанії різного напрямку діяльності. Хоче, щоб її знання були корисними для криворіжців і допомогли в розробці маркетингових програм та концепцій у масштабах міста.

Організаторський талант

Мама в декреті, Ганна була незадоволена станом дитячого майданчика, де щодня гуляла з донечкою. Вона не чекала, коли благодійники прийдуть у її двір, а сама взялася за проект розбудови майданчика. Запропонувала іншим мешканцям будинку долучитися до справи. Сусіди, захоплені ініціативою Ганни, узяли участь у конкурсі на кращий двір, перемогли й отримали головний приз – кошти на облаштування майданчика для ігор і розвитку дітей. Її приклад – красномовне свідоцтво простої тези: якщо прагнеш змін – почни їх із себе, зі свого оточення.

Активна життєва позиція

Ганна ніколи не була в жодній партії. Але говорить, що виборчий процес – то є дуже відповідальна та навіть почесна справа. Їй довелося брати участь у виборах у якості секретаря, тож вона знає зворотний бік системи. Дотримання букви закону Ганна ставить понад усе, вважає чесність, сміливість і відповідальність громадян запорукою розбудови по-справжньому дієвого й життєздатного суспільства. Своїм прикладом та небайдужістю до життя міста намагається залучити якомога більше громадян до створення суспільно-корисних організацій, здатних ініціювати проекти, які допоможуть квітнути й розвиватися Кривому Рогу.

Ганна зізнається, що дуже хоче одного ранку відкрити стрічку новин і зрозуміти, що в країні мир. Вона готова працювати заради миру та задля благополуччя криворіжців.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу