Озеряник Сергій Юрійович

Озеряник Сергій Юрійович

  • 24.05.1990 р.
  • в. о. директора КЗШ ІІ-ІІІ ступенів «Центр освіти»
  • безпартійний

Де балотується

“Треба будувати щастя навколо себе, а не шукати його невідомо де”

Для відповідального громадянина немає слова «складно». Відповідальний – значить той, хто не боїться мати свою думку і втілювати її в життя. Відповідальний – значить небайдужий.

25 років, народився в Кривому Розі, має три вищі освіти, здобуває четверту, захоплюється журналістикою та футболом, директор в загальноосвітній школі, член громадської організації «Об’єднання «Самозахист».

Знань багато не буває

У свій молодий вік Сергій здобув три вищі освіти за спеціальностями «фінанси та аудит», «машинобудування», «українська філологія, педагогіка». Але на цьому не зупинився і зараз здобуває четверту – юридичну. Старанність, цілеспрямованість і знання Сергія, здобуті завдяки цим якостям, відкривають широкий спектр можливостей у керуванні містом, адже саме кваліфікований підхід зможе допомогти розв’язувати нагальні питання.

Від спорту до директора школи

Свій трудовий шлях Сергій починав, поєднуючи навчання з роботою: працював спеціалістом з комп’ютерної графіки та дизайну, потім спробував себе в якості журналіста спортивної газети, був диктором на стадіоні «Металург», учителем економіки у гімназії, автором і ведучим спортивної програми на телеканалі «Рудана», прес-аташе, а згодом і генеральним директором БК «КривбасБаскет». Урешті став вчителем української мови Криворізької загальноосвітньої школи «Центр освіти», де нині займає посаду директора. Досягнення людини такого юного віку доводять, що Сергій – працелюбна і багатогранна особистість, не боїться трудитись, робить це із задоволенням і досягає успіхів.

Захоплення

Сергій своїм хобі називає спорт і журналістику, віртуозно поєднує ці дві речі, роблячи їх також частиною професійної діяльності. З дитинства мріяв стати професійним футболістом, зараз грає в любительській команді чемпіонату міста, але, з огляду на всі його досягнення та цілеспрямованість, не буде дивиною, коли ми побачимо Сергія на професійному полі.

Молодий освічений працьовитий Сергій не любить сидіти на місці, здаватися і слова «складно», вражається перемогами звичайних людей в їхньому повсякденному житті, сам отримує перемоги. Воліє діяти, хоче бачити громаду з рівними можливостями, переконаний, що Кривий Ріг може стати культурним, здоровим містом, і задля цього докладе максимум зусиль.

Інші кандидати від Сили Людей Кривого Рогу