17 серпня в офісі Сили Людей Кривого Рогу відбулася зустріч з народним депутатом, секретарeм комітету екологічної політики Остапом Єднаком, який кілька місяців тому приєднався до лав нашої партії.

«Я потрапив до політики на хвилі майдану. На той момент ми мали наївні думки, що швидко щось підкорегуємо в державних механізмах, і воно запрацює, закрутиться, а потім поступово попрямуємо в бік кращих західних практик держуправління. Не вийшло все так просто. Стало зрозумілим, щоб мати СИЛУ постійно працювати над системними змінами, необхідно мати однодумців, команди, структури та інституції. Усе те, що я хотів би бачити в ідеальній структурі, кажу без зайвої скромності, є в Силі Людей. Саму тому я зупинив свій вибір на цій політичній партії».

Коло обговорюваних питань та проблем виявилось достатньо широким — від екології, змін у виборчому законодавстві до боротьби з хронічним кнопкодавством у парламенті.

Торкнувся болючого питання доріг та їх якості Євген Каріс: «Чому за наявності достатньої кількості коштів у дорожних фондах дороги ремонтуються неякісно без залучення новітньої техніки, чому в нас кілька кілометрів відремонтованого шляху чергуються із невідремонтованими ділянками?»

Попросив окреслити економічні прогнози країни Остапа Єднака бізнесмен депутат Покровської райради, прихильник відродження місцевого машинобудування Олександр Козаченко.

Говорили про залучення інвестицій у Кривому Розі та про те, чому в нашому місті з цим так складно. Усі зійшлись на тому, що влада нашого міста не зацікавлена приваблювати інвесторів, створювати нові робочі місця, жодного реального кроку в цьому напрямку не робить.

Поставила питання збільшення відсотку коштів екологічного фонду для промислових міст Ірина Голоднова.

Андрій Немченко звернувся з проханням до народного депутата озвучити те, що нещодавно поданий Кабміном проект рішення, який зобов’яже споживачів платити судовий збір, порушує право доступу до правосуддя. Народний депутат узяв питання на замітку та пообіцяв урахувати це при розгляді проекту рішень.

Остап Єднак з непідробною цікавістю слухав про проблеми і досягнення у нашому місті, зокрема те, як на його теренах реалізується реформа ЖКГ.

Під кінець плідної розмови дочекалися і компліментів: «Кривий Ріг мені подобається ЛЮДЬМИ! Щоразу, коли приїжджаю на форуми, заходи, переконуюсь, що у вас величезний потенціал. Зміна влади у вашому місті допоможе йому розкритися ще більше».