Проаналізувавши проєкти рішень наступної сесії, член постійної комісії міськради з питань планування бюджету та регуляторної політики Денис Скворцов заявив, що, судячи з внесених пропозицій, належна підтримка ОСББ не планується.

За словами депутата, у 2020 році на капітальні ремонти ОСББ мали отримати 25 млн. У зв’язку з карантином місто припинило виділення коштів, пояснивши своє рішення недофінансуванням бюджету. Цього року також планується виділити 25 млн грн, але вони мали бути приплюсовані до минулорічних 25 млн. Отже, фактично в цьому році сума на капремонт мала бути збільшена вдвічі та дорівнювати 50 млн грн. Але про минулорічні невитрачені мільйони і невідремонтовані будинки якось забули.

А ось на капремонт будинків комунальної власності виділили 40 млн грн — утричі більше, ніж для будинків у складі ОСББ.

Та ж сама тенденція простежується й у розподіленні коштів на капремонти ліфтів у багатоквартирних будинках, які не входять до ОСББ: планується виділити 240 млн грн. На ліфтове господарство ОСББ — усього 3 млн грн.

Говорячи про несправедливе розподілення коштів, Денис Скворцов зазначив: «Ось така “підтримка” ОСББ. Будинки не молодшають! Щиро сподіваюся, що кошти, які закладалися у 2020 році, у повному обсязі будуть включені до 2021 року, бо цьогорічні 25 млн грн не є додатковим фінансуванням і не мають стосунку до будинків, які планувалося відремонтувати у 2021 році».