За словами Юлія Морозова, мер міста, боячись кримінальної відповідальності, усе ж скликав на вимогу третини депутатів позачергову сесію у зв’язку з катастрофічною ситуацією, яка склалась у Кривому Розі з постачанням теплової енергії до помешкань містян, проте дав указівочку своїм кишеньковим депутатам не приходити: «На жодній із комісій кворуму не було, і на пленарному засіданні також не буде».

Не треба було довго чекати, щоб переконатись у справедливості слів депутата. Пленарне засідання не відбулося.

Нагадуємо, ідею депутата від «Сили Людей» Андрій Немченко скликати позачергову сесію підтримали його однопартійці та представники демократичних партій. Під зверненням підписалися фракції «Сили Людей», «Самопомочі», УКРОПу, «За Успішний Кривий Ріг» і позафракційні депутати.

Опоблоківці та більшість бютівців не з’явились. Вирішили, що «якось воно буде» і питання з опаленням розв’яжеться самe собою. Тепло в помешканнях людей — то річ другорядна. Головне, у мікрофон прокричати красиві гасла на Арт-майдані, як це зробила Тимошенко, щоб вибороти, а потім утримати своє тепле місце, на якому грітиме власну дупу. І тоді все буде в її місці, а не в нашому місті!